Članovi radnih tijela Zbora

Od 26. studenog 2016.

PREDSJEDNIK:

Branko pl. Cindro dipl. ing. el.; branko@laser-plus.hr

ZAMJENICI PREDSJEDNIKA:

Marijan pl. Maroja prof.; maroja_m@yahoo.com

ČLANOVI PLEMIĆKOG STOLA:

Kancelar: Goran pl. Borelli Vranski dipl. ing. tehn., goran.borelli22@gmail.com
Hrold: Zlatko pl. Barabaš dipl. ing. geod.; zlatko.barabas@zg.t-com.hr
Notar: : Davor pl. Ivanišević dipl. ing. str.; davor.ivanisevic@xnet.hr
Webmaster: Vladimir pl. Ivanisevic dipl. ing. el.; vladimir.ivanisevic@gmail.com
Rizničari: Adriana pl. Bona; adriana_bona_hr@yahoo.com
Davor pl. Pozojević, dipl. oec.; davor_pozojevic@yahoo.com
Urednik: Mr. sc. Ivo pl. Durbešić, ivo.durbesic@zg.t-com.hr
Koordinator za ogranke Kornel pl. Kallay dipl. ing. tehn; e–mail: kornel.kallay@gmail.com
Koordinator za udruge: Josip degl. Ivellio, e–mail: josip.degl-ivellio@zg.t-com.hr
Koordinator za mlade: Petra pl. Maroja e–mail: petramaroja@hotmail.com Član: Mladen pl. Trupčević dipl. ing. rud.; tel: (01) 6227 221;mladen.trupcevic@zg.t-com.hr
Član: prof. dr. sc. Petar Rakamarić, e–mail: petar.rakamaric@gmail.com
Član – predsjednik ogranka Primorsko-goranske i Istarske županije: Frane pl. Vrkljan franevrkljan@gmail.com
Član - predsjednik ogranka Zadar: Marijan pl. Maroja prof.; maroja_m@yahoo.com
Član - predsjednik ogranka Osijek: Snježana pl. Barabaš-Serčić prof.; ssersic@gmail.com
Član - predsjednik ogranka Split: Marko pl. Mladineo dipl.oec.; m_mladineo@yahoo.com

ČLANOVI SENATA:

Drago pl. Antoniazzo, prof; drago.antoniazzo@zg.t-com.hr
Ivo pl. Arneri, dr. med.
Ivan pl. Celio-Cega dipl. ing. arh.; celiocegaivan1@gmail.com
Prof. dr. sc. Petar pl. Grisogono
Mr. sc. Vladimir pl. Kurelec; vkurelec@net.amis.hr
Branimir pl. Makanec, dipl. ing. el.; bmakanec@gmail.com
Predsjednik: Ante pl. Rendić-Miočević prof.; Rendicmiocevic@xnet.hr
Arsen pl. Vusio

ČLANOVI NADZORNOG ODBORA:

Kamilo pl. Benković, dr. med
Predsjednik: Žarko pl. Gazzari, e–mail: zarko.gazzari@inet.hr
Gaja pl. Pozojević, dr. med.; gaja.pozojevic@gmail.com

ČLANOVI SUDA ČASTI:

Dr. sc. Fani Celio Cega, e–mail: fani.celio-cega@st.t-com.hr
Tomislav pl. Kurelec, prof.; tomislav.kurelec@xnet.hr
Predsjednik: Miroslav pl. Prelogović, dipl. ing. rud.